10 Lat Manii Maiorownia!

10 Lat Manii Maiorownia!

21 grudnia 2020 0 przez Daniel

Maniia Maiorownia cieszy odbiorców już od 10 lat! Leszek swoim głosem zachwyca nas już od 13 lat, przygoda Maiora z mikrofonem rozpoczyna się w roku 2007r i to właśnie w tym roku rozpoczyna się wielki boom i powrót na salony muzyki Disco Polo! Dwie pieczenie upieczone na jednym ogniu!

Owy Pan pochodzący z Bieszczad zadowala wszystkich radio odbiorców w discoparty już od prawie 2 lat, i tylko w sumie tyle możemy powiedzieć o nim bo do jego dowodu osobistego nie mieliśmy okazji zaglądać 🙂 Więc określić wieku na chwile obecną nie możemy.

Skąd pomysł na pseudonim? Leszek odpowiada – Vis Maior – Siła wyższa i co prawda coś musi w tym być, bo jego vocal jest nie do podrobienia. Zapytaliśmy również Maiora dlaczego jego audycja jest grana zawsze w poniedziałki, odp jest bardzo prosta!

Chciałem przełamać stereotyp że poniedziałki są złe i ciężkie – Fakt przestawić się po weekendzie na kolejny tydzień jest nie lada wyczynem, jednak w naszym radiu mamy zaszczyt gościć właśnie Maniie Maiorowania!

Zapraszamy was bardzo gorąco i serdecznie na cykliczne wydanie Manii Maiorowania w każdy poniedziałek od godziny 19:00 do 21:00 na antenie radia DiscoParty.pl

Polecamy z czystym sumieniem i przyklejamy znaczek „Dobre bo Polskie”