„Daj PIĄTAKA dla zwierzaka!” Pomocna akcja radia DiscoParty!

„Daj PIĄTAKA dla zwierzaka!” Pomocna akcja radia DiscoParty!

8 kwietnia 2021 Wyłącz przez Dyziek

Już w najbliższy piątek na ulicach Mińska Mazowieckiego oraz w niedzielę na Warszawskiej starówce pojawi się mikrofon Radia Disco Party! Z naszymi słuchaczami będziemy rozmawiać o pomocy dla zwierząt razem z Naszym mikrofonem każdy kto ma ochotę wpłacić jakąkolwiek sumę na pomoc w budowie „Azylu pod kotomyszem”.

Szukajcie nas w Parku miejskim w Mińsku Mazowieckim w piątek od godz. 12:00 do 15:00 oraz na Warszawskiej starówce od 14:00 do 16:00

Remont i doposażenie Siedliska

Zbiórka na doposażenie siedliska z blisko 8000 m2 działką z przeznaczeniem na Azyl dla zwierząt pod Kotomyszem

FUNDACJA Kotomysz.pl została stworzona z myślą o niesieniu pomocy Naszym najmniejszym i najbardziej potrzebującym zwierzakom. 

Z Miłości do zwierząt z uwagą na krzywdy które spotykają codziennie nasze czworonogi postanowiliśmy poświęcić sporo  naszej energii i czasu by wspomóc bezdomniaki. 

Od września  2020 do lutego  2021 roku dzięki naszej fundacji oraz zaangażowaniu wielu osób – ponad 300 zwierzaków znalazło już swój dom! 

Zakupiliśmy  działkę pod Kołbielą –  o powierzchni prawie 1 hektara z domem i zabudowaniami i tworzymy tam własne Przytulisko Azyl który pomieści sporą ilość zwierzaków. 

Azyl z Duszą Kotomysza.pl dla zwierząt stanie się Azylem  dla porzuconych, chorych zwierząt – by sprawić im miejsce odmienne od schroniska czy bezdomności na ulicy – Azyl w którym na stałe będzie gościł weterynarz który otoczy pomocą lekarską, Azyl w którym specjalnie dobrani wolontariusze zaopiekują się zwierzakami tak by było to dla nich miejsce pełne miłości 

Kochani nie jesteśmy wstanie bez Waszej pomocy dokonać tego wszystkiego. 

Zakup 15-20 kojców dla psów, budowa kociarni z wolierą na zewnątrz, 

Specjalny wybieg na którym będą mogły w ciągu dnia biegać zsocjalizowane psy, dodatkowe zabezpieczenia, jak również utrzymanie naszej już ponad 30-tki zwierzaków ( psy i koty) to ciągłe spore wydatki, leczenie, kastracje i wyżywienie to codzienne wydatki z którymi się zmagamy. 

Abyśmy mogli działać na większą skalę – potrzebujemy Azylu – a najbardziej potrzebują go zwierzaki.

Zapraszamy do śledzenia Nas na Facebook, Allegro, zrzutkach, Instagramie, 

Fundacja Kotomysz.pl
z siedzibą w Mińsku Mazowieckim
ul, Chełmońskiego 21
05-300 Mińsk Mazowiecki

KRS: 0000857470

REGON: 386885226

 NIP: 8222382779

Adres e mail fundacja@kotomysz.pl