„Siła przyciągania” gorąca nowość od DeKa!

„Siła przyciągania” gorąca nowość od DeKa!

5 listopada 2021 Wyłączone przez Admin

DeKa czyli Damian to młody wokalista który z muzyką ma do czynienia od najmłodszych lat. Pochodzi z województwa Lubelskiego teraz mieszka w Anglii.

Miesiąc temu była premiera jego debiutanckiego utworu „Tańczyć do Rana” która bardzo się spodobała słuchaczom. Współpraca z Detmi, który pisze teksty, robi aranże plus głos Damiana i jego energia to strzał w dziesiątkę. W realizacji teledysku pomogli Detmi, Kamil Kossakowski, Sylwia Kossakowska, Roxana Orlowska, Łukasz Chmielnicki.

DeKa nie zwalnia tempa długo nie kazał czekać na kolejną nowość „Siła Przyciągania” fani nie kryją swojego zachwytu utworem czytając komentarze serwisie YouTube. To wszystko co się dzieje daje Damianowi energie i o to w tym wszystkim chodzi.

Już 11 Grudnia o godzinie 18:00 mega koncert na jednej scenie wystąpią: Detmi, DiscoBoys i DeKa W White Eagle Club 211 Balham High Rd, London SW17 7BQ Serdecznie zapraszamy będzie to nie mała gradka dla fanów Disco Polo, my trzymamy kciuki za dalsze sukcesy a na naszej antenie usłyszycie utwory Deka i oczywiście czekamy na nowości.