Hit! Casandra & Mr. Max – „Nie mów nic”

Hit! Casandra & Mr. Max – „Nie mów nic”

23 stycznia 2022 Wyłączono przez Malina

21.01.2021 pojawiła się mega nowość ! Casandra – Elwira Matysiak i Mr. Max – Mariusz Zalewski znów połączyli siły. Utwór tym razem w trochę innym klimacie niż nagrywane do tej pory. Wokaliści są znani z muzyki disco polo lecz w nowym wspólnym utworze sięgają po mocniejsze rockowe brzmienie.

Elwira swoją karierę muzyczną rozpoczęła już w dzieciństwie stawiając swoje pierwsze kroki w scholii kościelnej w swojej rodzinnej miejscowości. W wieku 16 lat zaczęła uczęszczać do zespołu wokalnego „Chwilka” prowadzonego w klubie kultury „Piast” w Białej Podlaskiej. W 2007 roku zaczęła śpiewać w zespole muzycznym, który prowadził wesela oraz inne imprezy okolicznościowe. Swoje utwory tworzy już od ponad 10 lat, jej hity to Diablica, Wszyscy Razem, Zadzwoń do mnie, Nie ma brzydkich Pań, Piątek czy Raj, a jej nowość z 2021 "Pani Nieba, Pani Ziemi" zachwyciła wielu z Was!

Mariusz który od najmłodszych lat interesował się muzyką. Na początku przede wszystkim grywał w różnych formacjach na imprezach okolicznościowych i dla własnego hobby. Solową karierę jako Mr.Max rozpoczął w 2020 roku i tak powstały kolejne mega utwory przy współpracy ze Skolimem „Mamuśki”, „Bo tu jest Polska” i „Drzwi do raju”.

Zapytani skąd pomysł na zmiany w stylu odpowiedzieli:

„Tradycyjne utwory disco nie stanowią żadnej bariery. My chcemy się rozwijać. Zaczęliśmy interesować się czymś trudniejszym niż muzyka oparta na 4 akordach i dźwięki zaczerpnięte z wtyczek. Plastikowe brzmienie „

Obok tego utworu nie da się tak po prostu przejść ! To prawdziwy Hit! Utwór ma moc, a do tego mega klip! Szaleństwo... Realizacja klipu trwała ponad pół roku. Rożne lokalizacje o rożnych porach roku. Pełno energii, emocji i ogrom przygotowań przy realizacji.  Czy Casandra z Mr. Maxem na stałe zmieniają swój styl muzyczny czy to tylko jednorazowe spełnienie marzenia? Dowiemy się już wkrótce...

Pod klipem na kanale YT przeczytać można Wasze pozytywne wpisy:

– „Mega kochani Casandra & Mr Max daliście czadu na całego podoba mi się bardzo ❤”

– „Zaj*** kawałek! Chcę więcej!„

– „Extra kawałek ? świetna aranżacja i super zgrywają się Wasze głosy kochani „

A tymczasem zapraszamy do oglądania…