„Na koniec świata” Nowa produkcja od Marioo

„Na koniec świata” Nowa produkcja od Marioo

18 lutego 2022 Wyłączono przez Malina

Marioo to wyjątkowo charyzmatyczny, zawsze uśmiechnięty i utalentowany wykonawca, którego hity znają chyba wszyscy fani muzyki Disco.
Wiele z nich można zobaczyć m.in. na PoloTV, Polsat Disco Polo Music, Power TV i usłyszeć w nie jednej stacji radiowej. Związany z branżą muzyczną jest już od ponad 20 lat. Wcześniej jako kompozytor, projektant i realizator dźwięku a od kilku lat podbija scenę taneczną jako MARIOO. Uczestnik najbardziej prestiżowych Gal i Festiwali muzyki tanecznej, na topowym festiwalu muzyki dance w Ostródzie, 3-krotnie na Disco Hit Festival Kobylnica. Marioo uczestniczył również w 10 edycji popularnego programu Must be the Music,
Warto wspomnieć jest to iż Marioo jest autorem zarówno muzyki jak i tekstów do swoich produkcji ale i nie tylko. Jest również ich reżyserem jak również realizatorem wszystkich swoich teledysków.

Marioo pragnie swoim fanom dać 100% siebie i to iż jest on 100-procentowym autorem tego co tworzy i przekazuje, bo w taki właśnie sposób jest w stanie realizować się i spełniać artystycznie i tak właśnie postrzega on prawdziwych twórców, którzy w dzisiejszym komercyjnym świecie są coraz większą rzadkością.

Artysta nie zwania! Ma już 2 kolejne utwory w produkcji, są już prawie ukończone, i niebawem nakręci kolejny klip.

W jego imieniu przekazujemy serdecznie pozdrowienia słuchaczom Radia Disco Party. Jak wspomniał to właśnie jego fani nakręcają go do dalszego działania. Sam przyznał się ze słucha Naszego radia w każdej wolnej chwili.

Dziś pojawiła się nowość „Na koniec świata”. Zachęcamy do oglądania komentowania i udostępniania!