„Zostań na dłużej” Nowość od zespołu Vivat & Pameli Stone podbija serca fanów!

„Zostań na dłużej” Nowość od zespołu Vivat & Pameli Stone podbija serca fanów!

25 maja 2021 Wyłącz przez Mario


Kilka dni od muzycznej premiery w serwisie YouTube wiadomo już, że najnowsza produkcja od zespołu Vivat & Pameli Stone pt. „Zostań na dłużej” jest już hitem, teledysk obejrzało już ponad 300 tysięcy osób.

Vivat  – zespół muzyczny, który powstał w 1996 roku w Suwałkach. Pierwszy skład tworzyli Karol Pietrzak, Grzegorz Rydzewski, Robert Kudryś i Tomasz Żukowski. W tym właśnie składzie wylansowali w 1997 roku swój największy przebój „Szalona małolata”, do którego został nagrany pierwszy w historii zespołu teledysk. Wiosną 1998 roku został nagrany teledysk do piosenki Młodym być. Niedługo później z zespołu odszedł Karol Pietrzak, który założył zespół Mega Dance. Do zespołu dołącza też Wojciech Grzębiak. Po raz pierwszy grupa w nowym składzie zaprezentowała się podczas Gali Disco Polo w Sali Kongresowej w Warszawie.Tam został nagrany teledysk do piosenki Jestem dla ciebie. Podczas IV Ogólnopolskiego Festiwalu Muzyki Disco Polo i Dance Ostróda w lipcu 1999 grupa zaprezentowała piosenkę „Twoje ciało”, która okazała się być jednym z największych przebojów lata 1999. Tam też odbył się debiut najmłodszego członka zespołu – Kamila Bryniuka. Latem 2000 roku grupa powraca z kasetą „Jak anioł” Promują ją piosenki „Za późno” i „Twoje ciało”. W 2001 roku zespół zawiesił działalność i nastąpił rozłam grupy Grupa wróciła w 2009 roku. Obecnie lider i współzałożyciel tej grupy Grzegorz Rydzewski wraz z Robertem Kudrysiem mieszkają w USA.

Wśród popularnych przebojów zespołu można wymienić równie takie jak : „Pokażę ci drogę”, „Jeśli kochasz”, „Wszystko jest inaczej”, „Słońce”, „Życie to film” oraz „Oddam ci wszystko”.

Vivat & Pamela Stone – „Zostań na dłużej”