O nas

Radio Internetowe www.DiscoParty.pl w skrócie DP” powstało 6 Marca 2007r. Liner stacji brzmi: Twoje Party w Sieci. Założycielem radia był nie jaki właściciel portalu muzycznego disco-polo.info Paweł (Spolprog). Stacja głównie promuje Polską muzykę taneczną disco i wspiera wszelkie inicjatywy popularyzujące tę muzykę – festiwale, koncerty, płyty profesjonalne i amatorskie. Wspiera wykonawców, patronuje wydarzeniom muzycznym w całym kraju. W naszym radiu przewinęło się wielu prezenterów między innymi osoby które aktualnie mają swoje zespoły discopolo. 8 Września 2014 radio zostaje zamknięte a właściciel sprzedaję domenę, tak historia discoparty kończy się, by w listopadzie 2018 ponownie zabrzmieć na falach internetowych! Nowy właściciel oraz rzesza sympatyków na nowo buduje potęgę stacji! Kochani witamy ponownie…! 
RADIO DISCOPARTY.PL – Twoje Party w Sieci! Wracamy do korzeni z jednym kanałem muzycznym!
DiscoPolo – Od 2007r. Nie przerwanie z nami! Ciekawe tematyczne audycje oraz zastrzyk szalonych imprezowych hitów! To właśnie spotkacie na naszym kanale głównym. Masa audycji tematycznych oraz meetingów zatrzymają was na długie godziny! Zapraszamy!
Mamy ogromną nadzieje że trafimy w wasze serca stylem prowadzonych audycji. Nasi prezenterzy będą zabawiać słuchaczy czytając pozdrowienia, puszczając nutki na życzenie. Celem radia jest wspólna zabawa w doborowym towarzystwie. Audycje które poprowadzą nasi prezenterzy będą zróżnicowane skierowane do wielu grup, młodzieży, oraz osób w różnym wieku. Serdecznie pozdrawiamy i zapraszamy do słuchania.
~Historie mają to do siebie, że lubią się powtarzać! Do usłyszenia na www.DiscoParty.pl!