O nas! – Poznaj naszą historię!

Radio Internetowe DiscoParty.pl powstało 6 Marca 2007r. Liner stacji brzmi: Twoje Party w Sieci. Założycielem radia był nie jaki właściciel portalu muzycznego disco-polo.info Paweł (Spolprog)

Po 4 latach nieobecności nastąpiła oficjalna reaktywacja! 11 Listopada 2018r. Sympatycy, prezenterzy i administratorzy na nowo uruchomili radio specjalnie dla was… Najlepszych słuchaczy w sieci! Wprowadzając nowe oblicze stacji DiscoParty.pl

Stacja głównie promuje Polską muzykę taneczną disco, i wspiera wszelkie inicjatywy popularyzujące tę muzykę: festiwale, koncerty, płyty profesjonalne i amatorskie. Wspieramy wykonawców, patronujemy wydarzeniom muzycznym w całym kraju.

Nadajemy sygnał w standardzie mp3 (audio/mpeg) na naszych 3 kanałach muzycznych!

DiscoPolo. Kanał który jest z nami od powstania radia. Jest to kanał główny naszej stacji, skierowany do osób które lubią Polskie brzmienie oraz taneczny poryw discopolo oraz dance. Wraz z reaktywacja radia w 2018r, na nowo prężnie rozwijany!

Club MiX. Kanał ten powstał w 2010r, jego reaktywacja nastąpiła w 2021r. Panujący tam klimat nawiązuje do współczesnych imprez w clubach i na domówkach, kanał o mocnych brzmieniach muzyki clubowej oraz wszelakiego mixu. Kanał patronuje portal PolCzat.pl.

Disco z Polotem. Kanał powstał w 2014r i został reaktywowany w 2021r. Kanał skierowany do osób które nie lubią gadania prezentera na antenie głównej, oraz do firm i innych instytucji które stawiają na ciągłą playliste bez reklam i gadania, muzyka 24/h i to w najwyższej jakości przesyłania 320kbps!

Stawiamy na jakość i dobrą zabawę, radio można słuchać za pośrednictwem wszelakich aplikacji mobilnych, w tym również naszej autorskiej, dostępnej w sklepie google play.

Mamy ogromną nadzieje że trafimy w wasze serca stylem prowadzonych audycji. Nasi prezenterzy będą zabawiać słuchaczy czytając pozdrowienia, puszczając nutki na życzenie. Celem radia jest wspólna zabawa w doborowym towarzystwie. Audycje które poprowadzą nasi prezenterzy będą zróżnicowane skierowane do wielu grup, młodzieży, oraz osób w różnym wieku.

Serdecznie pozdrawiamy i zapraszamy do słuchania!