Patronat medialny

Tło

Postaw na dobrą promocje!

Patronat medialny

Coraz więcej osób korzysta z Internetu, a co ważniejsze są to ludzie w każdym wieku, bez względu na płeć czy miejsce zamieszkania, dlatego reklama udostępniona w internecie ma współcześnie ogromne znaczenie. Pozwala m.in. dotrzeć do szerszego grona docelowych odbiorców. a co za tym idzie pozwala na osiągnięcie lepszych wyników. Reklama oraz promocja wpływają również na wizerunek firmy, przedsięwzięcia, wydarzenia dlatego chcielibyśmy zaoferować państwu patronat medialny. Proponujemy formę promocji wszelakich imprez muzycznych, koncertów, festiwali jak również wydawnictw muzycznych na stronach naszego radia DiscoParty.pl oraz dotarcie do kilkutysięcznej liczby słuchaczy.

Ze swojej strony oferujemy:

 • umieszczenie informacji o danym wydarzeniu na stronie www.DiscoParty.pl
 • informację słowną (spot reklamowy) podczas audycji ( szczegóły ustalane indywidualnie)
 • utworzenie dodatkowej podstrony (w przypadku obszernej informacji)
 • promocję artystów, którzy biorą udział w wydarzeniu
 • możliwość całodobowej aktualizacji podawanej informacji
 • możliwość dodania linka do strony imprezy na czas trwania patronatu

Z państwa strony oczekujemy

 • zapewnienia akredytacji
 • umieszczenia logo radia DiscoParty.pl na wszelkich materiałach drukowanych promujących imprezę (np. plakaty, afisze, ulotki, bilety, program, zaproszenia itp.) także w reklamie prasowej ( w przypadku gdy taka powstanie)
 • informacji słownej o patronacie w zapowiedzi np. na scenie (w trakcie imprezy) oraz w przypadku imprez biletowanych przekazanie ok. 10 biletów do rozdysponowania dla odwiedzających nasze radio.
 • zamieszczenia informacji o patronacie medialnym DiscoParty.pl w radiowym i telewizyjnym spocie reklamowym (w przypadku gdy taki jest emitowany).

Materiały reklamowe powinny zostać dostarczone co najmniej 48 godzin przed planowanym rozpoczęciem promocji w postaci plików komputerowych. Objęcie patronatu nie wymaga podpisywania jakichkolwiek umów i zgodnie z polskim prawem nie pociąga za sobą żadnych zobowiązań prawnych. Jest oparty na zasadach dobrowolnej współpracy obu stron dlatego również jesteśmy otwarci na zaproponowane przez państwa formy współpracy medialnej.

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu.Skontaktujesz się z nami piszac bezpośredno na nasz adres e-mail: kontakt@discoparty.pl

Formularz kontaktowy!

  Aplikacja Radia

  Aplikacja Czatu

  Napędza nas

  Jak nas słuchać?

  Jak słuchać radio discoparty.pl? Klikając na stronie głównej w odpowiedni kanał lub z pomocą programów zewnętrznych!

  0%