Świat Disco

Przebój Sound Idolo „Bez Ciebie Wariuję” – podbija serca słuchaczy!

today17/04/2024 48

Tło
share close

Przebój Sound Idolo „Bez Ciebie Wariuję” – podbija serca słuchaczy!

Videoklip „Bez Ciebie Wariuję” miał swą premierę 15 cze 2023 roku, utwór podbija serca nowych odwiedzających wielbicieli gatunku Disco-Polo !

Sound Idolo to nieustannie rozwijający się projekt muzyczny, prowadzony przez artystę o niezwykłej wrażliwości i pasji do muzyki – Łukasza Hawryluka.

Łukasz Hawryluk to osoba która tworzy projekt muzyczny pod nazwą „Sound Idolo” który znany jest między innymi z hitu „Bez Ciebie Wariuje”  jak również różnorodności stylów muzycznych.

„Sund Idolo” zaskakuje fanów kolejnym singlem!

To angielskojęzyczny rockowy singiel pt. „ Burning Feelings„ który z pewnością zaskoczy wszystkich swoją oryginalnością i emocjonalnym przesłaniem. Fani doskonale wiedzą, że Łukasz  tworzy muzykę w różnych gatunkach muzycznych, nie boi się muzycznych wyzwań i lubi zaskakiwać swą publiczność.

Łukasz Hawryluk jest wyrazistym przykładem artysty, który z pasją i zaangażowaniem podąża ścieżką muzyczną, zdobywając uznanie i sympatię fanów. Jego twórczość jest owocem długoletniej pracy i oddania się muzyce. Zainspirowany historiami niezwykłych ludzi, których spotkał na swojej drodze, tworzy teksty i utwory, które poruszają i zapadają w pamięć.

Utwór Sound Idolo „Bez Ciebie Wariuję” – zdobył serca wielbicieli gatunku Disco-Polo!

Bez Ciebie Wariuję”  – to prawdziwa perełka która zdobyła serca wielbicieli w świecie muzyki disco-polo dance, choć od premiery minęło trochę czasu, zainteresowanie utworem wciąż rośnie, utwór cieszy się ogromnym zainteresowaniem i uwielbieniem fanów, co jest wyraźnie widoczne w pozytywnych komentarzach pod wideoklipem na platformie YouTube !

Słuchacze nie tylko chwalą świetny teledysk, ale także sam utwór, prognozując mu status hitu tegorocznych wakacji. Ta dynamiczna i energetyczna kompozycja disco polo dance doskonale oddaje ducha gatunku, wprowadzając słuchaczy w wir namiętności i emocji. Tekst utworu porusza temat nieszczęśliwej miłości i tęsknoty za utraconą osobą, co sprawia, że dotyka on serc każdego słuchacza. Utwór już od pierwszych dźwięków wpada w ucho  i rozgrzewa parkiety porywając ludzi do tańca.

Zachęcamy do subskrybowania kanału SOUND IDOLO na Youtube, komentowania teledysku i dzielenia się nim ze znajomymi. Dołączcie do muzycznej społeczności Sound Idolo i odkryjcie bogactwo dźwięków i emocji, które płyną z ich twórczości! 

 

 

 

 

Napisane przez: matheo

Oceń

Aplikacja Radia

Aplikacja Czatu

Napędza nas

Jak nas słuchać?

Jak słuchać radio discoparty.pl? Klikając na stronie głównej w odpowiedni kanał lub z pomocą programów zewnętrznych!

0%