Żniński Dom Kultury zaprasza !

Dwa taneczno- muzyczne wydarzenia miały być wstępnie jednorazowe. „Disco senior” oraz „Kulturalna Dyskoteka 30+” miały być miłym akcentem wakacji. Jak widać był to strzał w dziesiątkę!

Bilety na pierwsze edycje znikały w niespełna kilka minut od ogłoszenie ich dostępności. Warto podkreślić, iż „disco senior” szczególnie wzbudza duże zainteresowanie społeczności, gdyż nie zdarzyło się jeszcze w historii tej instytucji aby po bilety chętni ustawiali się w kolejkę kilka godzin przed otarciem kasy biletowej. To fenomen imprezowy który pomysłodawca wydarzenia, świeży Dyrektor placówki Artur Krajewski kontynuuje.

Od początku oba wspomniane projekty prowadzi Patryk „Cyran” Cyranowski. Dobrze znany lokalnej społeczności z charyzmy tworzonych przez lata programów radiowych, akcentów telewizyjnych, jak i występów w Zespole AM którego jest członkiem.

Wszystko złożyło się w całość. Aktualnie oprócz potańcówki na koniec każdej edycji przewidziany jest występ tzn. Gwiazdy. Gość specjalny w nadchodzącym „disco senior” będzie Mr.Sebii ze specjalnym repertuarem. Podczas „kulturalna dyskoteka 30+” pojawi się z solowym i premierowym materiałem Cayra. Uczestnicy wydarzeń mogą spodziewać się wielu niespodzianek dodatkowych co wzbogaci ofertę.

Organizatorzy, a jednocześnie kreatorzy tych „potańcówek” podkreślają, iż są w trakcie poszerzenia oferty aby dostępna była w innych miejscach w kraju. Już teraz do ŻDK lu lub bezpośrednio do „Cyrana” docierają zapytania z wielu ośrodków kultury w kraju o kompleksowe przeprowadzenie „disco senior”.

Wychodzimy na przeciw! Jesteśmy gotowi do współpracy. Wszystkie wydarzenia promują życie w trzeźwości, a także integracje osób starszych, samotnych czy nawet osób z lekkimi niepełnosprawnościami bo to wydarzenia dla wszystkich. Nie ma lepszej rehabilitacji jak muzyka, taniec i śpiew. Żniński dom kultury – To Wasz Dom.

Zachęcamy do wzięcia udziału w tych wydarzeniach. Będziemy Was informować o kolejnych projektach.

 

3.11.2023 – Disco Senior 5

 

18.11.2023- Kulturalna Dyskoteka 30+

Napisane przez: Malina

Oceń

Aplikacja Radia

Aplikacja Czatu

Napędza nas

Jak nas słuchać?

Jak słuchać radio discoparty.pl? Klikając na stronie głównej w odpowiedni kanał lub z pomocą programów zewnętrznych!

0%